Z-LAB

HRY


SET


Tato hra je o postřehu a logickém uvažování. Uvidíte pole obrázků, každý z nich má několik atributů podle úrovně složitosti: barva, počet a tvar pro LEVEL 0, výplň navíc pro LEVEL 1 a pozadí navíc pro LEVEL 2. Vaším úkolem je v každé sestavě najít 3 obrázky, na kterých jsou pro každý atribut hodnoty stejné (např. červená, červená, červená) nebo různé (červená, zelená, modrá). Tyto tři obrázky označíte. Pokud jste vybrali správné, obrázky budou nahrazeny novými. Podle obtížnosti je úkolem označit určitý počet těchto sad co nejrychleji. Podle toho Vám bude přičten počet bodů.

INVEST


  START
V této hře můžete znásobit svoje score. V každém kole můžete vložit až polovinu Vašich bodů. K této částce budou přičteny vklady ostatních spoluhráčů, celková částka bude zdvojnásobena a stejným dílem rozdělena zpět mezi hráče.

ZEBRA


V této hře můžete procvičit logické schopnosti. Je to varianta "Einsteinovy hádanky". Vaším úkolem je za pomoci tipů určit, kde kdo bydlí, jakou mají domy barvu atd...
Pomoci šipek pak seřaďte položky v tabulce tak, jak Vám po vyřešení všech tipů vyšlo.

KOSTKY


Tato hra má prověřit Vaši pozornost a prostorovou představivost. Má 2 úrovně složitosti, LEVEL 0 je čistě o prostorové přdstavivosti, uvidíte plán a 5 pohledů na kostku. Vaším úkolem je určit, kterým pohledům plán odpovídá nebo ne. V LEVEL 1 už musíte přihlížet i na obsah stran kostky, jejich vzájemný vztah k protilehlým. Od tohoto vztahu protilehlých stran se může měnit jejich zobrazení - inverze, stranové obrácení (flip) nebo otočení obrázku.

SUDRA


V této hře vyzkoušíte svoji prostorovou představivost. Na horní straně jsou nádrže s barvami a nádoby, do kterých se mají barvy napustit. Pod nimi je pole potrubí. Kliknutím na čtverec potrubí změníte směr toku tímto čtvercem. Protože toto pole by k přivedení všech barev z nádrží do nádob nestačilo, celé pole potrubí se bude pod sebou rekurzivně opakovat. To znamená, že celý blok, jak ho nastavíte, se zopakuje, spodní výstupy se stanou horními vstupy...

VÁHY


  START
V této hře můžete procvičit matematické schopnosti. Na 3 horní váhy je položeno několik předmětů (trojůhelníky, čtverce, ...). Každý z nich má určitou váhu. Vaším úkolem je tuto váhu vypočítat a podle ní určit, zda se spodní váhy vychýlí doprava, doleva nebo zůstanou v rovnováze.

PŘEJÍT DO ARCHIVU

refresh page 25 Vendémiaire l'an CCXXX | © 2006-2014 judoweb.cz | Designed & created by: www.mandrake.name